Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Wiślaczki kończą obóz w Beskidach

Wiślaczki kończą obóz w Beskidach

fot. archiwum

Beniaminek I ligi kobiet, Wisła Kraków, kończy powoli kilkunastodniowy obóz w Międzybrodziu Bialskim. Ekipa Marcina Wojtowicza z Beskidów do Krakowa wraca w czwartek wieczorem. Na własnych obiektach będzie trenować do końca sierpnia.

Dokładnie 30 lipca wiślaczki udały się w podróż do Międzybrodzia Bialskiego, gdzie wśród szczytów Beskidu Żywieckiego przygotowują się do nadchodzącego sezonu ligowego. – W ośrodku mamy zapewnione bardzo dobre warunki. Do tego korzystamy z uroków przyrody – śmieje się szkoleniowiec beniaminka I ligi kobiet, Marcin Wojtowicz. Wszystkie cele, jakie postawiliśmy sobie na to zgrupowanie, zostały zrealizowane. Dziewczyny trenowały dwa razy dziennie. Do południa zajęcia odbywały się w siłowni lub w plenerze, natomiast popołudniami spotykaliśmy się w hali, koncentrując się na aspektach technicznych – tłumaczy trener Wisły Kraków.

Wojtowicz nie ukrywa swojego zadowolenia z pracy i zaangażowania, z jakim jego podopieczne podchodzą do treningów. – Mam świadomość, że za dziewczynami kilkanaście dni bardzo ciężkich treningów, dlatego mają prawo być zmęczone. Jednak już teraz mogę pochwalić je za zapał, z jakim podchodzą do wszystkich zleconych im zadań – chwali swoje zawodniczki Wojtowicz, podkreślając jeszcze jeden ważny cel obozu w Międzybrodziu Bialskim. – Mamy nowy zespół, dlatego zależało mi, aby zespół się lepiej poznał, jeszcze zanim rozpoczną się zmagania ligowe – dodaje.

Wiślaczki w Beskidach będą do czwartku. Po powrocie z gór do końca sierpnia trenować będą na obiektach „Białej Gwiazdy”, a we wrześniu rozpoczną serię sparingów i turniejów towarzyskich. – Na pewno zagramy turnieje w Mysłowicach, Muszynie i Krakowie. Najprawdopodobniej skorzystamy również z zaproszenia Sokoła AZS Katowice i do tego sparować będziemy z AZS-em WSBiP KSZO Ostrowiec Św. – zdradza Marcin Wojtowicz.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved