Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > Vissotto: Z Polską w igrzyskach olimpijskich znowu byśmy przegrali

Vissotto: Z Polską w igrzyskach olimpijskich znowu byśmy przegrali

fot. archiwum

- My mamy swoje problemy, więc polskimi się nie przejmujemy - mówi na łamach "Dziennika Łódzkiego" Leandro Vissotto. Brazylijski atakujący nie ukrywa, że ze względu na tegoroczne wyniki w Lidze Światowej wolałby spotkać się z Polakami dopiero w finale.

Za niespełna godzinę siatkarze Brazylii przystąpią do pierwszego ćwierćfinału igrzysk olimpisjkich. Podopieczni Bernardo Rezende w losowaniu trafili na ekipę Argentyny, choć równie dobrze los mógł skojarzyć Canarinhos z biało-czerwonymi. – Muszę uznać to losowanie za bardzo dobre, ponieważ w tym roku mamy bardzo złą historię meczów z Polską. Z pięciu meczów przegraliśmy cztery, więc jestem przekonany, że w igrzyskach olimpijskich znowu byśmy przegrali – uważa brazylisjki atakujący Leandro Vissotto.

Mierzący 212 cm olbrzym jest bardzo zaskoczony wynikami podopiecznych Andrei Anastasiego, a zwłaszcza ostatnią grupową porażką. – Nie wiem, co się stało z polskim zespołem w tym meczu. Bułgaria jest silną drużyną i możesz z nią przegrać, ale z Australią? Bardzo zaskakujące. Ale my mamy swoje problemy, więc polskimi się nie przejmujemy. Nie mamy na to czasu – mówi na łamach „Dziennika Łódzkiego” nowy nabytek Uralu Ufa.

Oczywiście, myślę, że Polska jest bardzo mocnym zespołem i obie drużyny mają wielką szansę zagrać w finale. Polska – Brazylia. Hm, podoba mi się taki finał – stwierdził z uśmiechem na twarzy Vissotto.źródło: Dziennik Łódzki, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Igrzyska Olimpijskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved