Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Siatkarki Chemika na obozie w Ustce

Siatkarki Chemika na obozie w Ustce

fot. archiwum

Zawodniczki trzeciej drużyny minionego sezonu I ligi kobiet wyjechały na zgrupowanie do Ustki, na którym przebywać będą dwa tygodnie. Na czwartek zaplanowany został otwarty trening, na którym można będzie zobaczyć przygotowania siatkarek Chemika.

Mimo propozycji Mariusza Bujka, który widziałby Magdalenę Soter w klubie z Aleksandrowa Łódźkiego, zawodniczka pozostała wierna Chemikowi. – Rzeczywiście taka propozycja ze strony trenera Mariusza Bujka padła, ale postanowiłam zostać w Policach i walczyć z tym zespołem o awans do PlusLigi – powiedziała przed wyjazdem.

Zespół udał się na dwa tygodnie do Ustki, gdzie przygotowywać się będzie do nadchodzącego sezonu. – Zakwaterowałyśmy się w ośrodku, a następnie zjadłyśmy wspólny obiad. O godzinie 17:30 jedziemy na pierwszy trening, który odbędzie się w pobliskiej hali sportowej. Natomiast wieczorem na kolacji przedstawiony zostanie plan dotyczący obozu – zdradziła Justyna Raczyńska.

W czwartek odbędzie się natomiast otwarty trening dla dziennikarzy, którzy będą mieli szansę porozmawiać z zawodniczkami trenującymi w hali dwa razy dziennie.źródło: chemikpolice.eu, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved