Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Naczk za Kosmatkę. Nowy kapitan w Pile

Naczk za Kosmatkę. Nowy kapitan w Pile

fot. archiwum

Po dziesięciu latach nastąpi zmiana kapitana pilskiej drużyny. Agnieszkę Kosmatkę, która zdecydowała się na zakończenie kariery sportowej, zastąpi Monika Naczk. Nowa kapitan PTPS-u została wybrana przez resztę drużyny.

Agnieszka Kosmatka postanowiła zakończyć karierę sportową i spróbować sił jako manager zespołu, stąd też pojawiła się konieczność wyłonienia nowego kapitana drużyny.

Zawsze marzyłam, aby sprawdzić się w roli kapitana zespołu – przyznała Monika Naczk. – Cieszę się, że wybrano mnie w demokratycznym głosowaniu. Zdaję sobie sprawę, jak trudno będzie pełnić tę funkcję po Agnieszce Kosmatce. Mocno liczę na wsparcie Agnieszki, która została z nami jako team manager. Mam nadzieję nie zawieść koleżanek i trenerów – dodała nowa kapitan pilanek.

Życzę Monice cierpliwości i wytrwałości, przede wszystkim jednak, aby z nią jako kapitanem pilanki nawiązały do najlepszych lat PTPS, odnosząc sukcesy w mistrzostwach Polski i Pucharze Polski – skomentowała wybór Agnieszka Kosmatka.

Monika Naczk to pochodząca z Ustki 25-letnia środkowa bloku. W 2011 roku podpisała kontrakt z Pilskim Towarzystwem Piłki Siatkowej.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved