Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Inżynierowie zaczęli na piasku

Inżynierowie zaczęli na piasku

fot. archiwum

Siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej są już po pierwszym treningu w Warszawie. W poniedziałkowy poranek na Plaży Wisła przeprowadzili godzinne zajęcia, które zwieńczył krótki sparing z kibicami. Następnie zaś wszyscy razem obejrzeli mecz IO.

Sparing z kibicami zakończył się przegraną „inżynierów”. – Niespodzianki nie było. Przegraliśmy 11:15 – żartował Grzegorz Szymański.Spokojnie. Musimy wejść w sezon – wtórował mu drugi trener, Przemysław Michalczyk. Oby naszej reprezentacji poszło lepiej – komentował Marcin Nowak.

Reprezentacji jednak wcale lepiej nie poszło. Była jedynie tłem dla świetnie grających Australijczyków. Stołeczni siatkarze nie chcieli patrzeć, jak ich koledzy przegrywają z dużo niżej notowaną ekipą i Plażę Wisła opuścili jeszcze przed zakończeniem meczu. – Musimy chwilę odsapnąć, zjeść obiad i przygotować się do kolejnego treningu. Na siłowni spotykamy się już o 15.30 – wyjaśnił Maciej Zajder.

Mimo iż spotkanie z kibicami zakończyło się takim negatywnym akcentem (nikt nie przypuszczał, że Polacy mogą przegrać z Australijczykami), „inżynierowie” oceniają je pozytywnie. – Bardzo cieszymy się z tej inicjatywy – powiedział Fabian Drzyzga. Miło było w tak luźnej i sympatycznej, plażowej atmosferze otworzyć z kibicami warszawskie przygotowania do nowego sezonu. Dalej jednak tak przyjemnie już nie będzie. Już dziś po południu zaczynamy kilkutygodniowy cykl ciężkich treningów – dodał rozgrywający.Poniedziałkowy otwarty trening to nie jedyna niespodzianka, jaką AZS Politechnika Warszawska przygotowała dla swoich kibiców w bieżącym tygodniu. Już w czwartek 9 sierpnia o godz. 12.00 na Plaży Wisła gościć będą bowiem Marcin Nowak i Michał Potera. Wszyscy chętni miłośnicy siatkówki plażowej będą mogli sprawdzić się w meczu z nimi.

źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved