Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga K: Jaworznickie siatkarki pod nową nazwą

II liga K: Jaworznickie siatkarki pod nową nazwą

fot. archiwum

Sukcesem zakończyły się rozmowy między dyrektorem Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie a prezesem Centrum Edukacji Zawodowej Cargo, dlatego w sezonie 2012/13 II-ligowe siatkarki będą grać pod nazwą MCKiS CARGO Jaworzno.

Sukcesem zakończyły się rozmowy pomiędzy dyrektorem MCKiS w Jaworznie Mirosławem Ciołczykiem a prezesem Centrum Edukacji Zawodowej CARGO w Jaworznie Andrzejem Palką. Z dniem 1 sierpnia 2012 zaczęła obowiązywać umowa o współpracy między zainteresowanymi stronami. Firma CARGO została Sponsorem Tytularnym drugoligowego zespołu siatkarek. Nazwa firmy pojawiła się w nazwie drużyny, a logo firmy na strojach zawodniczek.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi z nawiązania współpracy w zakresie promocji tak poważnej firmy jaką jest CEZ Cargo. Pojawienie się firmy CARGO w nazwie drużyny jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Mamy nadzieję, że ta współpraca pozwoli na osiągnięcie wzajemnej satysfakcji, wpływając na wzrost znaczenia Firmy CARGO na rynku lokalnym, jak i ogólnopolskim, z drugiej strony pozwoli nam w jak najlepszy sposób realizować sportowe cele – powiedział Mariusz Łoziński, trener MCKiS-u CARGO Jaworzno.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved