Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Skra Bełchatów w przyszłym sezonie bez Milczarka i Boćka

Skra Bełchatów w przyszłym sezonie bez Milczarka i Boćka

fot. archiwum

Wszystko wskazuje na to, iż w przyszłym sezonie ligowym w barwach Skry Bełchatów nie zobaczymy już libero Roberta Milczarka oraz atakującego Grzegorza Boćka. Pierwszy z nich przeniesie się do Kielc, drugi zaś wzmocni AZS Częstochowa.

Robert Milczarek do Skry Bełchatów trafił w 2003 roku i bronił jej barw przez kolejnych pięć sezonów. W latach 2008-2010 występował w AZS Politechnice Warszawskiej, rok później zaś przeniósł się do Wielunia, by w 2011 roku ponownie trafić do Bełchatowa. W ostatnim sezonie nie miał jednakże zbyt wielu szans na grę, gdyż pełnił rolę zmiennika Pawła Zatorskiego. Teraz włodarze Skry nie zdecydowali się przedłużyć umowy z Milczarkiem i wiele wskazuje na to, iż zawodnik ten od nowego sezonu występować będzie w Farcie Kielce.

Dwudziestojednoletni atakujący Grzegorz Bociek barw Skry Bełchatów bronił nie tylko w PlusLidze, ale też i w Młodej Lidze, lecz miniony sezon był dla niego stracony ze względu na kontuzję kolana. Teraz, po powrocie do zdrowia, Bociek o miejsce w meczowej „dwunastce” musiałby rywalizować z takimi zawodnikami jak Mariusz Wlazły oraz Aleksandar Atanasijević, w związku z czym w Bełchatowie zadecydowano, iż najlepszym rozwiązaniem będzie dla młodego atakującego wypożyczenie do drużyny, w której będzie miał realne szanse na grę. W tej sytuacji w przyszłym roku Grzegorza Boćka zobaczymy w koszulce AZS-u Częstochowa.

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved