Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Memoriał im. Strzelczyka i wymuszona zmiana planów w Rzeszowie

Memoriał im. Strzelczyka i wymuszona zmiana planów w Rzeszowie

fot. archiwum

Memoriał im. Jana Strzelczyka wpisał się już w kalendarz przedsezonowych przygotowań ekipy mistrza Polski. Dość niespodziewanie w tym roku organizatorzy zostali zmuszeni do zmiany terminarza. Turniej rozpocznie się nie 21 września, a dzień później...

Planowany turniej to już III Memoriał im. Jana Strzelczyka w Rzeszowie. Przed rokiem na parkietach rzeszowskiej hali Podpromie triumfowali gospodarze, pokonując zespoły Tours VB, Hypo Tirol Insbruck i Remat Zalau. O oczekiwanej silnej obsadzie tegorocznego memoriału władze Asseco Resovii Rzeszów informowały już w maju, ambitne plany i oczekiwania potwierdziły się.

Praktycznie znana jest też już obsada memoriału. Oprócz Asseco Resovii zagrają w nim Jastrzębski Węgiel, niemieckie Generali Unterhaching i tureckie Fenerbahce Stambuł. – Czekamy jeszcze tylko na potwierdzenie ze Stambułu, ale wiemy, że Turcy są chętni na przyjazd do nas – informuje w rozmowie z serwisem sport.pl Bartosz Górski, wiceprezes Asseco Resovii.

Znany wstępnie był także termin rozgrywania memoriału. Planowo turniej miał być rozgrywany w terminie 21-23 września, plany zostały jednak przymusowo zweryfikowane, a wszystko z powodu… seminarium lekarzy. Ostatecznie zmagania przesunięto o jeden dzień, ponieważ w piątek (21 września) rzeszowska hala Podpromie jest zajęta.Siatkarze mistrza Polski w czwartek rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Poza planowanymi spotkaniami rozgrywanymi w ramach memoriału podopiecznych trenera Kowala czekają pierwsze mecze kontrolne oraz walka o Superpuchar Polski.

* więcej na sport.pl

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved