Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ewolucje, inwestycje i nowe horyzonty w Asseco Resovii Rzeszów

Ewolucje, inwestycje i nowe horyzonty w Asseco Resovii Rzeszów

fot. archiwum

Przedwczoraj na oficjalnej stronie mistrzów Polski opublikowano informacje na temat potencjału klubu i udogodnień, jakie przygotowywano na nowy sezon. Pojawił się również nowy herb drużyny, który jednak nie spotkał się z pozytywną opinią kibiców Resovii.

Pierwszą podstawową rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest oferta dla kibiców i partnerów biznesowych, która umożliwia niezwykłe wrażenia z udziału w meczu siatkówki, komfort oraz specjalne przywileje. Zarząd klubu z Podkarpacia przygotował wiele różnych usług, które będą w stanie zadowolić nawet najbardziej wybrednych kibiców. Jest to między innymi VIP-owska klimatyzowana loża, która pozwoli korzystać z cateringu. W Rzeszowie powstał również Resovia Bussines Club czyli wewnętrzna grupa wzajemnego wsparcia partnerów biznesowych.

Jednak największe kontrowersje wśród fanów drużyny wywołała zmiana klubowego herbu. Na stronie Asseco Resovii podano, iż został on zmieniony, aby zachować spójną kolorystykę ze strojami sportowymi, materiałami marketingowymi oraz upominkami klubowymi, ale nie spotkało się to z aprobatą, chociażby w społeczności, jaką jest w dzisiejszych czasach Facebook. Kibice niepochlebnie wyrażają się o nowym wyglądzie herbu, którego ich zdaniem nie powinno się zmieniać. Na ten temat wypowiada się wiele osób, które nie do końca zdają sobie sprawę, że tzw. logotyp to dziedzina komercji, umów handlowych, promocji, sponsoringu i co jakiś czas jest ona przystosowywana do zmieniających się standardów danego klubu.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved