Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartosz Gawryszewski dołączył do Lotosu Trefla Gdańsk

Bartosz Gawryszewski dołączył do Lotosu Trefla Gdańsk

fot. archiwum

Potwierdziły się trwające od jakiegoś czasu spekulacje dotyczące przyszłości Bartosza Gawryszewskiego. Dziś Lotos Trefl Gdańsk poinformował, że były zawodnik Jastrzębskiego Węgla będzie w nowym sezonie występował w Gdańsku.

Mierzący 202 cm Bartosz Gawryszewski gra na pozycji środkowego bloku. Jest wychowankiem stołecznego Metra, jednak swoją karierę młodzieżową kontynuował w zespole MOS Wola Warszawa. Zawodnik jest absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale. Ostatnie dwa sezony spędził w Jastrzębskim Węglu, z którym wywalczył srebrny medal na Klubowych Mistrzostwach Świata 2011.

Wcześniej nowego środkowego Lotosu Trefla Gdańsk mogliśmy oglądać w barwach Asseco Resovii Rzeszów, Jadaru Radom i AZS-u Częstochowa. W swoim dorobku ma brązowe i srebrne medale mistrzostw Polski, które wywalczył z Resovią Rzeszów i AZS-em Częstochowa. Występował również w kadrze B, z którą uczestniczył w Uniwersjadzie w roku 2007.

Gawryszewski związał się z Lotosem Treflem Gdańsk dwuletnim kontraktem. Przyjście tego zawodnika jest ostatnim wzmocnieniem na pozycji środkowego w gdańskim zespole.LOTOS Trefl Gdańsk 2012/2013
Rozgrywający: Grzegorz Łomacz, Patryk Szczurek
Przyjmujący: Matti Hietanen, Mateusz Mika, Wojciech Żaliński
Środkowi: Michał Kaczmarek, Wojciech Kaźmierczak, Bartosz Gawryszewski
Atakujący: Paweł Mikołajczak, Michał Kamiński
Libero: Paweł Rusek, Bartosz Kaczmarek

źródło: sport.trefl.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved