Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Agata Babicz: Mam nadzieję, że znajdziemy się w pierwszej czwórce

Agata Babicz: Mam nadzieję, że znajdziemy się w pierwszej czwórce

fot. archiwum

- Wierzę, że trener dobrze wszystko poukłada i będziemy bardzo mocnym zespołem. Na pewno będzie to waleczna drużyna, a wiadomo, że jak jest walka, to i reszta przyjdzie z czasem - uważa Agata Babicz, zawodniczka Jedynki Aleksandrów Łódzki.

W Mielcu spędziłaś aż dziewięć lat. Co sprawiło, że zdecydowałaś się na zmianę otoczenia?

Agata Babicz:Ciężko było mi opuszczać Mielec, ale nowy zarząd klubu miał inną koncepcję i nie widział mnie w składzie. Do mojej decyzji przyczyniły się także problemy finansowe klubu.

Dlaczego akurat Aleksandrów Łódzki?Miałam kilka propozycji, ale klub z Aleksandrowa złożył mi konkretną propozycję, więc się zgodziłam. Nie ukrywam, że mam tutaj bliskie mi osoby, które również namawiały mnie na tę zmianę.

Jak się czujesz w nowej drużynie?

Czuję się tutaj bardzo dobrze. Z większością dziewczyn już kiedyś grałam, także nie było większych problemów z aklimatyzacją. Cała drużyna tworzy fajny klimat, więc to również dobrze wróży na przyszłość.

Po składzie Jedynki widać, że będzie to mocna drużyna.

Nie chcę na razie wypowiadać się na ten temat. Wszystko zweryfikuje boisko. To tylko sport, ale wierzę, że trener dobrze to poukłada i będziemy bardzo mocnym zespołem. Na pewno będzie to waleczna drużyna, a wiadomo, że jak jest walka, to reszta przyjdzie z czasem.

Jakie macie cele na nadchodzący sezon?

Mam nadzieję, że znajdziemy się w pierwszej czwórce. Taki mamy również cel postawiony przez zarząd, ale oczywiście w każdym meczu będziemy grać o zwycięstwo. Będziemy wygrywać mecz za meczem, a wynik przyjdzie sam.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-08-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved