Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Edyta Rzenno wraca na „stare śmieci”?

Edyta Rzenno wraca na „stare śmieci”?

fot. archiwum

Edyta Rzenno jest kolejną zawodniczką, która prawdopodobnie zasili szeregi akademiczek z Białegostoku. W sobotę 29-letnia środkowa dołączyła do przebywającego na zgrupowaniu w Rajgrodzie AZS-u Białystok.

Edyta Rzenno w przeszłości była już zawodniczką białostockiego klubu. Przed dwoma laty podpisała kontrakt z AZS-em. W przedsezonowych sparingach siatkarka prezentowała się bardzo dobrze i zanosiło się na to, że zespół może mieć z niej wiele pożytku. Niestety podczas towarzyskiego turnieju w Baranowiczach siatkarka doznała poważnej kontuzji kolana.

Zostały zerwane wiązadła krzyżowe, do tego jest jakiś problem z przednimi, a ponadto naruszone są też chrząstki. Lekarz nie dał mi żadnej pewności na to, że będę mogła wrócić do treningów. Miałam nadzieję, że wreszcie uda mi się zaistnieć w ekstraklasie, wszystko układało się dobrze… – mówiła wówczas Rzenno.

Siatkarka nie zagrała więc w lidze w barwach AZS-u, a klub rozwiązał z nią kontrakt. Teraz zawodniczka ponownie może podpisać umowę z białostocką drużyną. – Pierwsze opinie o niej są pozytywne, ale decyzja będzie należała do trenera – tłumaczu Aleksander Puchalski, prezes AZS-u.Zobaczymy jak się wszystko potoczy. Na razie przyjechałem się pokazać, a jak trener zadecyduje, że widzi mnie w zespole to porozmawiamy w sprawie kontraktu – dodaje Rzenno, która w ostatnim sezonie była zawodniczką I-ligowej drużyny z Krakowa.

Pozyskanie środkowej jest koniecznością. Po tym bowiem jak z zespołu zdecydowała się odejść Dominika Kuczyńska w AZS-ie zostały tylko dwie zawodniczki mogące grać na tej pozycji Sinead Jack oraz Anna Łozowska.

* więcej na sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-07-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved