Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Trwają zapisy do turnieju z cyklu Plaża Open w Pile

Trwają zapisy do turnieju z cyklu Plaża Open w Pile

fot. archiwum

Wciąż jeszcze można zgłaszać się do ostatniego turnieju eliminacyjnego cyklu Plaża Open, który w dniach 8-9 sierpnia odbędzie się w Pile. Jest to ostatnia szansa wywalczenia awansu do wielkiego finału Plaża Open.

Cykl Plaża Open obejmuje w sumie sześć turniejów eliminacyjnych oraz turniej finałowy. Do rozpoczęcia ostatniego turnieju eliminacyjnego z cyklu Plaża Open pozostało coraz mniej czasu. Przypomnijmy, ze dotychczas cykl zagościł już w pięciu miastach – Pszczynie, Cieszynie, Bielsku-Białej, Kędzierzynie-Koźle i Jaworze. Piła jest ostatnim punktem na mapie imprezy. Podczas pilskich zmagań organizatorzy przewidzieli łączna pula nagród wartą około 30 tysięcy złotych.

Zmagania w tym pięknym mieście leżącym w Wielkopolsce rozpoczynają się 8 sierpnia – to właśnie 8 oraz 9 dnia sierpnia najlepsi gracze z regionu zmierzą się w turnieju o Puchar Prezydenta Piły. Dla najlepszych par w tym turnieju organizatorzy przewidzieli aż 5500 złotych w gotówce. W pilskich zmaganiach zobaczymy najlepszych siatkarzy z regionu Wielkopolski oraz okolic. Nic tak nie buduje formy przed sezonem halowym jak starcia na piasku z najlepszymi zawodnikami oraz zawodniczkami. Poprzednie turnieje z cyklu Plaża Open pokazały, że rywalizacja stoi naprawdę na wysokim poziomie, wielu zawodników chwaliło organizację poprzednich turniejów i zapraszało swoich kolegów oraz koleżanki z piaszczystych boisk szczególnie do Piły.

Po turnieju eliminacyjnym (ostatnim już w tym roku) przyjdzie czas na zmagania finałowe. Od 10 do 11 sierpnia na piaszczystych boiskach pilskiego ośrodka wypoczynkowego „Płotki" spotkają się najlepsze zawodniczki oraz najlepsi zawodnicy tegorocznego cyklu Plaża Open.Organizatorzy zachęcają zawodników oraz zawodniczki do zgłaszania się do ostatniego turnieju eliminacyjnego, z którego awans do starć finałowych stoi otworem. Pula nagród podczas pilskich zmagań w dniach 8-11 sierpnia wynosi ponad 30 tysięcy złotych.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-07-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved