Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Konrad Krzywiecki w Sulęcinie, GTPS bez rozgrywającego

Konrad Krzywiecki w Sulęcinie, GTPS bez rozgrywającego

fot. archiwum

Konrad Krzywiecki ostatecznie nie dogadał się z działaczami GTPS Gorzów Wielkopolski i przechodzi do Olimpii Sulęcin. Być może jego następcę wyłonią testy, na których ma się pojawić aż dziewięciu zawodników, głównie niedawnych juniorów.

Konrad Krzywiecki występował w Olimpii Sulęcin w latach 2008-2010. Początkowo wydawało się, że gorzowski wychowanek zostanie w GTPS, nie doszło jednak do porozumienia z działaczami. To oznacza, że 24-letni rozgrywający drugi raz w swojej przygodzie z siatkówką przywdzieje koszulkę Olimpii.

Z GTPS oficjalnie żegnają się również Michał Gaca i Maciej Polański. Pierwszy z tej dwójki podjął decyzję o zakończeniu kariery, natomiast 19-letni środkowy zagra w Młodej PlusLidze w barwach ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. – To kolejny krok w karierze. Będe miał styczność z pierwszym zespołem ZAKSY, gdzie grają najlepsi siatkarze na świecie. Od nich będę mógł się sporo nauczyć. Zagram w Młodej Lidze, a każdy wie, że najlepszym treningiem jest mecz – powiedział Maciej Polański. W GTPS zostanie za to najprawdopodobniej przyjmujący Michał Kocoń. Gorzowski zespół ma na tę chwilę czterech zawodników. O tym kto dołączy do wspomnianego Koconia oraz Pawła Maciejewicza, Krzysztofa Kocika i Marka Miszczaka zdecyduje swego rodzaju casting. Na testy, które odbędą się na początku przyszłego tygodnia ma przyjechać dziewięciu młodych zawodników. Ich przydatność do zespołu sprawdzi trener Andrzej Stanulewicz.

Natomiast zarząd klubu zdecydował, że termin walnego zebrania zostanie wyznaczony na październik. Wiadomo też, że na dzień dzisiejszy trudno się spodziewać wtedy zmian we władzach GTPS.*Autor: Filip Górecki

źródło: gorzow24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-07-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved