Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Niejasna sytuacja Joanny Szeszko i Ewy Cabajewskiej

Niejasna sytuacja Joanny Szeszko i Ewy Cabajewskiej

fot. archiwum

Białostockie siatkarki w poniedziałek mają wyjechać na pierwsze zgrupowanie w trakcie przygotowań do nowego sezonu w ekstraklasie. Nie wiadomo, czy wraz z zespołem na obóz uda się Ewa Cabajewska. Niejasna jest też sytuacja Joanny Szeszko.

Zarówno Ewa Cabajewska, jak też Joanna Szeszko nie trenują z drużyną, chociaż ta od poniedziałku przygotowuje się do nowego sezonu. Rozgrywająca dostała więcej wolnego, gdyż musi opiekować się dzieckiem, które miało wypadek. W piątek była jednak na rozmowach w Białymstoku, po których sporo miało się wyjaśnić. Nic jednak z tego, nadal nie wiadomo, kiedy Cabajewska będzie trenować z drużyną.

Sprawy rodzinne to bowiem tylko jeden z powodów absencji rozgrywającej na zajęciach. Można się domyślać, że inną kwestią są zaległości finansowe jakie klub ma w stosunku do zawodniczki. To właśnie najprawdopodobniej od spłaty części zaległości uzależnione jest, kiedy siatkarka rozpocznie zajęcia z zespołem.

Z kolei sytuacja Szeszko ma rozstrzygnąć się w przyszłym tygodniu. Chociaż zawodniczka ma jeszcze ważny kontrakt z klubem, to być może nie będzie już w nim występowała. Może zostać przy zespole, ale w innej roli.Więcej w serwisie sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-07-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved