Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Marcus Böhme: W Londynie chcielibyśmy awansować do ćwierćfinału

Marcus Böhme: W Londynie chcielibyśmy awansować do ćwierćfinału

fot. archiwum

Marcus Böhme został najlepszym środkowym jubileuszowego Memoriału Wagnera. Niemcy cieszą się, że zagrali w turnieju, dzięki temu mogli popracować nad techniką i wyeliminować błędy przed najważniejszą imprezą w tym roku - igrzyskami olimpijskimi.

Jak ocenisz dzisiejszy mecz? Z boku wydawał się najłatwiejszym w tym turnieju.

Marcus Böhme: Tak, udało nam się wygrać jak najmniejszym nakładem sił, nawet Jochen (Schöps – przyp. red.) poradził sobie na nowej pozycji. Każde zwycięstwo nas cieszy i podbudowuje.

Jak podsumujesz cały turniej w Zielonej Górze?Dobrze, że zagraliśmy w tym turnieju, weszliśmy w rytm meczowy przed Igrzyskami Olimpijskimi 2012 w Londynie, lepsze to niż ćwiczenia na siłowni czy sali. Podczas spotkania mogliśmy doszlifować zagrania. Ponadto zebraliśmy materiał, wiemy, jakie błędy popełniliśmy i mamy jeszcze kilka dni, żeby popracować nad ich wyeliminowaniem.

Jaki jest wasz cel na Igrzyskach Olimpijskich 2012 w Londynie?

Mamy bardzo trudną grupę, ale zapewniam, że będziemy walczyć w każdym spotkaniu. Bardzo chcielibyśmy awansować do ćwierćfinału. Jeśli nam się to uda, będziemy usatysfakcjonowani. A kto wie, jak awansujemy, może się już wszystko wydarzyć.

Co sądzisz o polskich kibicach?

Kibice są niesamowici, każdego dnia była pełna hala, ludzie ubrani na biało-czerwono, krzyczący cały czas. Niezbyt często zdarza się taka atmosfera. Z wyjątkiem wczorajszego dnia, kibicowali także nam. Bardzo dobrze nam się tutaj grało. Macie wspaniałych kibiców.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-07-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved