Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Facundo Conte: W Londynie marzy nam się półfinał

Facundo Conte: W Londynie marzy nam się półfinał

fot. archiwum

Reprezentacja Argentyny po zaciętym boju pokonała w sobotę Iran. Po meczu jeden z jej filarów, Facundo Conte, nie szczędził komplementów pod adresem organizatorów i przyznał, że jego zespół marzy o dotarciu do półfinału podczas igrzysk olimpijskich.

Tegoroczny Memoriał Huberta Wagnera służy głównie temu, aby zespoły jak najlepiej przygotowały się do igrzysk olimpijskich. Co zatem musi poprawić w swojej grze reprezentacja Argentyny, żeby dobrze wypaść w Londynie? – My musimy poprawić wszystko i  do Londynu pojechać jako lepszy zespół – krótko stwierdził Facundo Conte. W niedzielę młody, aczkolwiek już doświadczony, team Argentyny będzie miał doskonałą okazję, aby sprawdzić, jak wiele mu jeszcze brakuje do optymalnej formy i zdobyć nowe, cenne doświadczenia w starciu z bardzo silnym zespołem, jakim jest Polska. – Myślę, że Polacy grają teraz bardzo dobrze. Nie martwię się tym, czy wygramy, czy przegramy. Oczywiście zawsze lepiej zagrać dobrze i wygrać, co by było ważne w kontekście igrzysk olimpijskich – powiedział Conte.

Igrzyska olimpijskie tuż za pasem. Z jakimi więc nadziejami podopieczni Javiera Webera udają się na imprezę czterolecia? – Celem jest przejście pierwszej rundy, a potem marzy nam się półfinał. Spróbujemy to zrobić, ale musimy grać lepiej i sądzę, że to potrafimy – jasno przedstawił cele swojej ekipy argentyński przyjmujący. Już 29 lipca rywalem siatkarzy z Ameryki Południowej będzie reprezentacja Australii. – To jest bardzo dobry zespół i musimy na pewno zagrać dobrze, aby zwyciężyć. Jeżeli zagramy źle, przegramy, a jeżeli dobrze to możliwe, że zwyciężymy. Musimy dać z siebie sto procent – zakończył Facundo Conte.

 źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-07-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved