Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Zbigniew Bartman: Jesteśmy zespołem numer 1

Zbigniew Bartman: Jesteśmy zespołem numer 1

fot. archiwum

Zbigniew Bartman oglądał wczorajsze spotkanie z ławki rezerwowych. Dobre spotkanie rozegrał drugi atakujący naszej reprezentacji Jakub Jarosz. - Trener daje szansę pograć wszystkim, jest to turniej typowo szkoleniowy - zaznaczył Bartman.

Celem biało-czerwonych było zwycięstwo. Polacy odnieśli sukces, a szansę gry od pierwszego gwizdka sędziego dostali Jakub Jarosz i Michał Kubiak. To była decyzja trenera. Traktujemy turniej typowo szkoleniowo, jako jeden z etapów przygotowawczych do igrzysk olimpijskich. Trener daje szansę pograć wszystkim – wyjaśnił roszady w składzie Zbigniew Bartman.

Atakujący biało-czerwonych przyznał, że są w okresie ciężkich treningów, rano ćwiczą na siłowni, wieczorem grają mecz. A wszystko podporządkowane jest tylko jednemu, by przywieźć medal z Londynu. – Nie jesteśmy jeszcze w optymalnej formie, cały czas jesteśmy w ciężkim treningu, nawet w sobotę rano idziemy na siłownię. Także memoriał nie jest najważniejszy, a igrzyska olimpijskie w Londynie, które zaczynamy za 9 dni – powiedział Bartman.

W zielonogórskiej hali dobrze gra się naszym siatkarzom, jest mała, ale atmosfera jest wspaniała. – Obiekt jest bardzo fajny, mieliśmy okazję trenować tu od początku tygodnia. Naprawdę gra tu się dobrze, co zresztą było widać. Atmosfera dopisała, bo to są właśnie nasi kibice, na których zawsze możemy liczyć – zauważył atakujący.Piłka nożna jest sportem numer 1, każdy choć raz grał w nią i ją oglądał, jednak to siatkarze przywożą medale ze wszystkich turniejów. – Myślę, że jeśli chodzi o wyniki sportowe, to od lat jesteśmy zespołem numer 1, bo jako jedyni regularnie przywozimy medale z imprez, na które jedziemy, a co będzie w Londynie, to się okaże niebawem – zakończył Bartman.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved