Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Plaża Open: Drugi dzień zmagań w Jaworze

Plaża Open: Drugi dzień zmagań w Jaworze

fot. archiwum

Drugi dzień zmagań w ośrodku wypoczynkowym „Jawornik" przywitało świecące słońce, błękitne niebo oraz spora grupa kibiców znajdujących się na trybunach przygotowanych specjalnie na piąty turniej z cyklu Plaża Open.

Po wcześniejszych doświadczeniach z kiepską pogodą, padającym deszczem czy porywistym wiatrem, sobotnie zmagania przebiegały pod dyktando świecącego słońca oraz temperatury idealnej do gry w siatkówkę plażową. Oprócz dalszych gier w turnieju męskim, swoje rozgrywki zainaugurowały pary kobiece. Do turnieju w Jaworze zgłosiło się 11 par żeńskich. Spośród zawodniczek, które zagrały w kolejnych zawodach z cyklu Plaża Open, można było spotkać wiele znajomych twarzy. W ośrodku wypoczynkowym „Jawornik” swoich sił spróbowały pary: Edyta Rzenno/Paulina Szczepanik, znane z występów między innymi w turniejach w Pszczynie, Cieszynie czy Bielsku-Białej, a także Kaję Rogalę, (która w Kędzierzynie-Koźlu wygrała turniej mikstów) w parze z siostrą Karoliną oraz Marcelinę Wyszomirską w duecie z Aleksandrą Deptuch, które pochodzą właśnie z Jawora i na jak najlepszym wyniku zależało im na swoim terenie szczególnie.

Marcelina Wyszomirska oprócz zmagań czysto sportowych wzięła także udział w niecodziennym turnieju Vyllej Balon. – Co prawda nie udało się mojemu zespołowi wygrać turnieju Vyllej Balon, ale i tak bawiłyśmy się bardzo dobrze. Nie obyło się bez zmoczenia naszych koszulek, ale przecież o to w tej zabawie chodziło? – relacjonowała Marcelina. – Było mi bardzo miło zagrać przed tyloma znajomymi, którzy oklaskiwali moją każdą akcję, bez względu na to, czy się udała czy też nie. Oczywiście odczuwałam w związku z tym nieco większą presję, ale ta przecież musi towarzyszyć zawodom siatkówki plażowej – dodała Marcelina Wyszomirska.

Po zakończeniu zmagań, zarówno w turnieju męskim, jak i żeńskim (w których na 28 meczów aż 10 kończyło się po tie-breakach), rozpoczął się turniej mikstów, którego spotkania eliminacyjne rozgrywane były od godziny 18:30 aż do samego końca, około godziny 20:00. Już jutro w ośrodku wypoczynkowym „Jawornik” czeka nas ostatni dzień zmagań, w którym nie zabraknie rozstrzygnięć w turniejach: męskim, żeńskim oraz mikstów. Poza wspomnianymi rozgrywkami czekają nas także liczne konkursy dla publiczności oraz całe mnóstwo innych atrakcji.źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved