Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Michał Ruciak: Gramy zarówno dla siebie, jak i dla kibiców

Michał Ruciak: Gramy zarówno dla siebie, jak i dla kibiców

fot. archiwum

Polska reprezentacja pokonała Iran po trzysetowym pojedynku podczas X Memoriału Huberta Jerzego Wagnera w Zielonej Górze. Krótkiego podsumowania tego spotkania specjalnie dla Strefy Siatkówki dokonał przyjmujący naszej kadry Michał Ruciak.

Wygrana 3:0, jednak wyniki poszczególnych setów nie wskazują na to, że było to łatwe spotkanie. Jak oceni pan ten pojedynek?

Michał Ruciak: – Wyglądało to tak jak było widać na boisku. Graliśmy i jest wygrana 3:0. A że to jest czasem trudniej, czasem łatwiej, wiadomo, nie zawsze jest tak, że się z każdym wygra do piętnastu. Najważniejsze jest to, że w końcówkach to my zdobywaliśmy bezcenne punkty i potrafiliśmy zakończyć poszczególne sety.

Teraz pojedynek z Niemcami. Jak może przebiegać to spotkanie? Niemcy pewnie pokonali reprezentację Argentyny.– Ciężko określić, zobaczymy. Teraz najważniejsze jest to, żeby odpocząć i będziemy przygotowywać się do tego spotkania z Argentyną. Zobaczymy, jak to wszystko się potoczy.

Jak oceni pan zielonogórską publiczność zgromadzoną w Centrum Rekreacyjno-Sportowym?

– Publiczność była rewelacyjna. Komplet kibiców na trybunach. Ludzie żyją jednak siatkówką, z czego my się bardzo cieszymy. Gramy zarówno dla siebie, jak i dla kibiców.

*rozmawiała Martyna Cynk (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved