Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Jochen Schöps: Musimy utrzymywać nasz poziom

Jochen Schöps: Musimy utrzymywać nasz poziom

fot. archiwum

W spotkaniu otwierającym X Memoriał Huberta Jerzego Wagnera reprezentacja Niemiec po trudnym spotkaniu pokonała Argentynę. Oba zespoły grały ze sobą w Lidze Światowej 2012. W Zielonej Górze Argentyna wygrała pierwszego seta z Niemcami w tym sezonie.

W tym pojedynku walki na pewno nie brakowało, dla obu ekip nie było straconych piłek. Pojawiały się jednak dość liczne błędy po obu stronach siatki. – To był trudny mecz. Oba zespoły popełniały sporo błędów. W końcówce dwóch pierwszych setów mieliśmy więcej szczęścia, wygraliśmy zaledwie dwoma punktami. To jest typowe dla spotkań otwierających imprezę. Oni przylecieli wczoraj rano po długiej podróży, my wczoraj w nocy – powiedział w krótkiej rozmowie ze Strefą Siatkówki atakujący reprezentacji Niemiec i jeden z najlepszych graczy swojej drużyny w tym pojedynku, Jochen Schöps. – Jutro chcemy pokazać troszkę lepszą naszą grę – dodał szybko nowy zawodnik Asseco Resovii Rzeszów.

Głównym celem trzech z czterech (wyłączając Iran) zespołów jest jak najlepsze przygotowanie się do rozpoczynających się już niebawem igrzysk olimpijskich. Co zdaniem Jochena Schöpsa reprezentacja Niemiec musi poprawić? – Myślę, że niemożliwe jest poprawienie czegokolwiek w kilka dni. Musimy trzymać nasz poziom i grać na nim – krótko odpowiedział doświadczony siatkarz.

*w Zielonej Górze rozmawiała Ewa Koperska (Strefa Siatkówki)źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved