Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Bartosz Kurek: Dyspozycja na pewno przyjdzie

Bartosz Kurek: Dyspozycja na pewno przyjdzie

fot. archiwum

W piątkowy wieczór reprezentacja Polski w trzech setach pokonała Iran. Podczas pojedynku można było zaobserwować, że ciężkie treningi mocno odbiły się na dynamice biało-czerwonych. - Jesteśmy spokojni, bo dyspozycja na pewno przyjdzie - mówi Bartosz Kurek.

Mecz do łatwych nie należał, ale MVP turnieju finałowego w Sofii przede wszystkim cieszył się ze zwycięstwa. – Zawsze lepiej wygrywać i kontynuować tę passę – mówi Bartosz Kurek. Należy pamiętać, że w ubiegłorocznym Pucharze Świata Iran sensacyjnie pokonał polski zespół 3:2 i na pewno nie należy go zaliczać do słabeuszy. – Jest to bardzo dobry zespół, z genialnym trenerem na ławce. Przed meczem nasz trener przypomniał nam, że rzeczywiście sprawili nam trochę kłopotów w Japonii. Myślę, że nasza koncentracja i mniejsza ilość błędów, niż zespołu irańskiego zadecydowała – dodaje.

W piątkowym meczu widać było u biało-czerwonych brak dynamiki, co jest spowodowane na pewno ciężkim treningiem, w jakim znajduje się zespół. Przyjmujący reprezentacji Polski jest jednak spokojny. – To oczywiście nie jest jeszcze ten etap, kiedy mamy prezentować naszą najlepszą siatkówkę. Jesteśmy spokojni, bo ta dyspozycja na pewno przyjdzie. Tutaj w Zielonej Górze bardzo ciężko pracujemy już od około tygodnia i efekty na pewno przyjdą troszkę później – mówi. W sobotę ekipę Andrei Anastasiego czeka spotkanie z Niemcami, które do łatwych należało nie będzie. – Memoriał Wagnera z każdym rokiem ma to do siebie, że występują tu mocne zespoły i należy się spodziewać twardej walki. Myślę, że poprzeczka zawiśnie jeszcze wyżej – kończy Kurek.

*w Zielonej Górze wysłuchała Ewa Koperska (Strefa Siatkówki) 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved