Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Łukasz Kruk: Naszym celem jest zajęcie miejsca w czołowej szóstce

Łukasz Kruk: Naszym celem jest zajęcie miejsca w czołowej szóstce

fot. archiwum

Nowym trenerem II-ligowej drużyny STS Skarżysko-Kamienna został dobrze znany w siatkarskim środowisku Łukasz Kruk, który zastąpił na tym stanowisku Konrada Korzeniowskiego. Kruk będzie łączył grę z pracą trenera w klubie.

Łukasz Kruk po raz pierwszy będzie trenerem, choć: – W poprzednim sezonie, w razie potrzeby, zastępowałem Konrada Korzeniowskiego na treningach. Zresztą występuję na pozycji rozgrywającego, na boisku często trzeba kierować kolegami. Trenerka nie jest mi więc tak zupełnie obca – mówi Kruk. Łukaszowi Krukowi w prowadzeniu drużyny będzie pomagał opiekun grup młodzieżowych Grzegorz Wierzbowicz. – Na rozszerzanie sztabu szkoleniowego nie ma w klubie pieniędzy. Nadchodzą czasy oszczędności – dodaje Kruk.

Klub ze Skarżyska-Kamiennej pozyskał dwóch zawodników, Grzegorza Szumielewicza i Łukasza Kleczaja, którzy zastąpią Damiana Pilarczyka i Patryka Alkalę. – Do kadry będzie włączony Piotr Bogusiewicz, trenować mają z nami także Michał Dziarmaga oraz libero Karol Kowalik. Jeśli przeprowadzimy jeszcze jakieś transfery z zewnątrz, to głównie młodych siatkarzy z Czarnych Radom. Czy tak się jednak stanie, przekonamy się mniej więcej w połowie przyszłego miesiąca – podsumowuje nowy trener STS-u.

źródło: Echo Dnia, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-07-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved