Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Polacy bez kapitana w Memoriale Wagnera?

Polacy bez kapitana w Memoriale Wagnera?

fot. archiwum

Kapitan reprezentacji Polski może nie zagrać w Memoriale Huberta Wagnera, który odbędzie się w najbliższy weekend w Zielonej Górze. Uraz, jakiego nabawił się Możdżonek, ciągle mu dokucza, a środkowy ZAKSY chce w pełni pomóc kolegom na igrzyskach.

Dlatego też brany pod uwagę jest brak Marcina Możdżonka na boisku w Zielonej Górze. – Memoriał Wagnera traktujemy poważnie, lecz zostało niewiele dni do igrzysk i to one są dla nas najważniejsze – zauważa trener biało-czerwonych Andrea Anastasi. Środkowy reprezentacji Polski jest ważnym ogniwem w układance włoskiego szkoleniowca, dlatego teraz jego zdrowie jest pod czujną obserwacją. – Monitorujemy stan zdrowia Możdżonka i jestem przekonany, że wszystko będzie w porządku. Marcin skakał już na treningach, więc wydaje się, że będzie gotów na Londyn. Nie wiem, co z memoriałem, to jednak dla mnie żaden kłopot, bo i tak mam zamiar dać pograć wszystkim zawodnikom, którzy przyjechali do Zielonej Góry – mówi w Przeglądzie Sportowym Anastasi.

Możdżonka zastąpić może spokojnie Łukasz Wiśniewski, który z Fabianem Drzyzgą dołączył do reprezentacji biorącej udział w memoriale. – Miałem pecha, lecz nie czas na żale, trzeba zacisnąć zęby. Chcę za wszelką cenę pomóc drużynie w Londynie – przyznaje Możdżonek.

źródło: inf. własna, przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-07-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved