Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Krynica Morska kolejnym gospodarzem cyklu Beach Ball Tour 2012

Krynica Morska kolejnym gospodarzem cyklu Beach Ball Tour 2012

fot. archiwum

Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej mężczyzn nabierają tempa. Już w ten weekend na plaży w Krynicy Morskiej odbędzie się trzeci z czterech turniejów eliminacyjnych Beach Ball Tour 2012. Faworytem wydaje się być para Witczak/Matusiak.

Krynica Morska będzie kolejnym gospodarzem mistrzostw Polski w siatkówce plażowej mężczyzn. Powoli walka o najwyższe miejsca rankingowe zaczyna nabierać rumieńców. Najlepsi polscy siatkarze walczą o jak najlepsze miejsce i awans do finału mistrzostw Polski, który odbędzie się już 10 sierpnia w Niechorzu. Turniej w Krynicy Morskiej to przedostatnia okazja na powiększenie swojego dorobku o kolejne punkty rankingowe. Emocji z pewnością nie zabraknie, a o poziom sportowy turnieju nie powinniśmy się martwić.

Tydzień temu na plaży w Ustce doskonale zaprezentowała się para rozstawiona z numerem jeden – Dominik Witczak/Rafał Matusiak, która bez straty seta wygrała cały turniej, zostawiając po sobie znakomite wrażenie. W tej formie zespół ten ma bardzo duże szanse na odegranie znaczącej roli w mistrzostwach Polski. Dobry występ zanotowały pary reprezentujące Polskę na satelickich turniejach CEV. Dawid Popek z Michałem Makowskim dotarli do finału, a para Damian Wojtasik/Jarosław Lech uplasowała się na trzecim stopniu podium. Do walki o zwycięstwo z pewnością włączą się aktualni mistrzowie Polski Sebastian Sobczak/Piotr Janiak. Para ta nie brała udziału w turnieju w Ustce, ponieważ równolegle w Cordobie broniła tytułu akademickich mistrzów Europy. Zawodnicy prosto z tej imprezy przyjadą do Krynicy Morskiej, gdzie będą chcieli poprawić swój wynik z pierwszego turnieju Beach Ball Tour (miejsca 7-8).

Turniej w Krynicy zapowiada się ciekawie. Emocji na boiskach siatkarskich nie zabraknie, a forma zawodników powinna być wyższa z tygodnia na tydzień.źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-07-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved