Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Koniec laby Silesii Volley

Koniec laby Silesii Volley

fot. archiwum

Siatkarki Silesii Volley I Mysłowice/Chorzów kończą okres urlopowy. W najbliższy poniedziałek rozpoczną okres przygotowawczy, podczas którego udadzą się na obóz do Margonina. We wrześniu formę silesianek sprawdzą ekipy z PlusLigi i I ligi kobiet.

W ekstraklasie kilka zespołów wznowiło już treningi, przygotowania do sezonu powoli rozpoczynają też pierwszoligowcy. Jedną z pierwszych ekip zaplecza ekstraklasy będzie Silesia Volley I Mysłowice/Chorzów, której zawodniczki po raz pierwszy w nowym składzie spotkają się w najbliższy poniedziałek. Sebastian Michalak, szkoleniowiec silesianek, poniedziałkowy trening zaplanował dokładnie na godzinę 17.00. Będzie to w zasadzie zebranie organizacyjne, a właściwe treningi rozpoczną się od wtorku.

Zajęcia prowadzone będą na obiektach mysłowickiego MOSiR-u, w zależności od ich intensywności – raz lub dwa razy dziennie. Siatkarki otrzymają też kilka dni wolnego, a sztab szkoleniowy przeznaczył również kilka dni na odnowę biologiczną. Pod koniec sierpnia Silesia Volley wyjedzie na tygodniowy obóz przygotowawczy do Margonina, po którym drużyna powróci do hali przy Bończyka, natomiast gry kontrolne rozpocznie do września. Silesianki wezmą udział w trzech turniejach towarzyskich, zagrają też kilka sparingów.

1 i 2 września w Mysłowicach planuje się rozegrać Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice „Mysłowice Cup”, tydzień później podopieczne Sebastiana Michalaka zagrają w dwudniowym turnieju w Katowicach, a 14-16 września w Krakowie walczyć będą o „Srebrną Siatkę”. I liga kobiet najprawdopodobniej zainauguruje rozgrywki 29 września. Do tego czasu silesianki koncentrować się będą nad taktyką i zgrywaniem się ze sobą.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-07-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved