Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Elżbieta Skowrońska: Nastawienie jest bojowe

Elżbieta Skowrońska: Nastawienie jest bojowe

fot. archiwum

Już jutro zawodniczki Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza wznowią treningi przygotowawcze do sezonu ligowego 2012/2013. Dąbrowianki walczyć będą nie tylko w lidze, ale także w pucharze krajowym oraz europejskim.

Same zawodniczki są już wypoczęte i pełne zapału do pracy. Dla Elżbiety Skowrońskiej tegoroczny sezon reprezentacyjny był dość pechowy, bo na początku dopadła ją kontuzja barku, ale jak podkreśla, jest gotowa do wysiłku. – Większość przerwy między rozgrywkami spędziłam na rehabilitacji i treningu fizycznym. Byłam też w hotelu SPA na odnowie, odwiedziłam również kilka koleżanek. Miałam zabiegi na rękę, starałam się odpocząć. Czuję się dobrze, ale zobaczymy jak będzie, gdy zaczną się poważne treningi – opisuje Skowrońska.

Najlepszym sposobem jednak na zrelaksowanie się czy to przed, w trakcie, czy poza sezonem, dla Elżbiety Skowrońskiej jest… – Dzielenie czasu z mężem i psem, wspólne spacery i rozmowa. A oprócz tego czynnie spędzam wolne chwile, lubię rower i pływanie. To zależy od tego, na co mam ochotę. Lubię dużo się ruszać, człowiek od razu lepiej się wtedy czuje – wyjawia dąbrowski „Skowronek".

Wszyscy w siatkarskiej części Dąbrowy Górniczej nie mogą się doczekać nowych rozgrywek, a szczególnie występów MKS-u w elitarnej Lidze Mistrzyń. Jak podkreśla przyjmująca Tauronu, ona i jej koleżanki chcą się przygotować jak najlepiej, aby nie dać plamy. – Nastawienie przed rozpoczęciem przygotowań jest bojowe, czekamy na nowy sezon, który będzie ciężki. Dlatego musimy ruszyć z grubej pary, żeby to miało sens!źródło: mks.dabrowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-07-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved