Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Andrzej Stanulewicz wraca do GTPS

Andrzej Stanulewicz wraca do GTPS

fot. archiwum

Nie Krzysztof Kocik, a Andrzej Stanulewicz poprowadzi GTPS w II-ligowych rozgrywkach. To powrót 46-letniego szkoleniowca po przerwie spowodowanej kłopotami zdrowotnymi. W przeszłości prowadził także Orła Międzyrzecz oraz gorzowską młodzież.

Jakiś czas temu padły wstępne deklaracje, że prowadzącego GTPS od grudnia 2011 roku Rolanda Dembończyka zastąpi Krzysztof Kocik. Popularny „Koto” miał łączyć rolę trenera i zawodnika. Stało się jednak inaczej. Andrzej Stanulewicz był zmuszony z przyczyn zdrowotnych zrezygnować z prowadzenia GTPS na początku minionego sezonu. Przez ostatni czas przechodził intensywną kurację, sam też mocno zadbał o swoje zdrowie. To zaowocowało możliwością powrotu na ławkę trenerską. – Dogadaliśmy się z Andrzejem Stanulewiczem i to on poprowadzi zespół w najbliższym sezonie. Będzie także pracował nad wzmocnieniem składu – poinformował wiceprezes GTPS, Zenon Michałowski. Andrzej Stanulewicz był już trenerem GTPS w latach 2005-2006 i 2010-2011.

Krzysztof Kocik oraz Paweł Maciejewicz, oprócz występów na boisku, mają wspierać nowego-starego szkoleniowca gorzowskich siatkarzy, a także zająć się szkoleniem młodzieży. Nie ma jeszcze natomiast decyzji co do pozostania Michała Koconia, który niedawno został szczęśliwym ojcem. Pełny skład zespołu poznamy w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

* Filip Górecki (gorzow24.pl) 

źródło: gorzow24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-07-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved