Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Jedynka Aleksandrów Łódzki z dużymi nadziejami rozpoczyna treningi

Jedynka Aleksandrów Łódzki z dużymi nadziejami rozpoczyna treningi

fot. archiwum

Siatkarki Jedynki Aleksandrów Łódzki już w najbliższy poniedziałek pod wodzą Mariusza Bujka rozpoczną przygotowania do nadchodzącego sezonu ligowego. Nowy szkoleniowiec Jedynki jest zadowolony ze zbudowanego składu i z nadzieją patrzy w przyszłość.

– Zaczynamy jutro u siebie dwutygodniowy obóz przygotowawczy. Następnie 30 lipca wyjeżdżamy na obóz do Zakopanego. Potem z powrotem trenujemy dwa tygodnie u nas i gramy sparingi. Po tym okresie jedziemy na tygodniowy obóz do Kleszczowa i później będziemy już w takim cyklu turniejowo-przygotowawczym – opowiada trener Mariusz Bujek. Udało się już także zaplanować niektóre przedsezonowe sparingi. – We Wrześniu będziemy sparować ze Stężycą Wieżyca, a w sierpniu zagramy z AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i Budowlanymi Toruń. Czekamy też na inne propozycje, może ktoś nas zaprosi na turniej. W związku z tym nie mam jeszcze dokładnie sprecyzowanego planu sparingów. Toruń, Ostrowiec i Wieżyca są już zaplanowane. Na konkrety przyjdzie jednak jeszcze czas, bo muszę to omówić z zarządem, z którym zobaczę się dopiero jutro. Muszę z nim porozmawiać o możliwościach, jakie mamy – mówi trener zespołu z Aleksandrowa Łódzkiego.

Skład jest bardzo dobry, bardzo mocny i gwarantujący nawet to, że osiągniemy dużo lepszy wynik niż w tamtym roku. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby i sponsorzy, i władze miasta byli z nas dumni – powiedział Mariusz Bujek. Jego słowa mogą potwierdzić transfery dokonane po sezonie 2011/2012. Do Aleksandrowa Łódzkiego z Polic przeniosły się Ewa Kwiatkowska, Tamara Kaliszuk i Kristina Jordańska, która aktualnie przebywa z reprezentacją Bułgarii, a do zespołu dołączy 25 lipca. Z Mielca przyszła Agata Babicz, z Krakowa Justyna Ordak, a z Radomia Marta Natanek. W zespole pozostaną także Marlena Mieszała, Aleksandra Przepiórka, Anna Związek, Dominika Nowakowska, Karolina Michalkiewicz i Sylwia Korzycka. Trener Mariusz Bujek zapowiedział, że do każdego meczu zespół podejdzie z wiarą w zwycięstwo. – My się zbieramy po to, aby grać jak najlepiej i osiągać jak najwyższe cele. W związku z czym będziemy grali zawsze po to, aby wygrać i do każdego meczu tak będziemy podchodzić. Bez znaczenia, jakie zarząd ma wobec nas oczekiwania, będziemy grali zawsze na maksa i będziemy chcieli wszystkich pokonać, a co z tego wyniknie – zobaczymy. Myślę, że nie będzie źle, bo zespół mamy naprawdę dobry i jestem pełen nadziei – mówi.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-07-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved