Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Mecz Polaków na Stadionie Narodowym? Całkiem możliwe

Mecz Polaków na Stadionie Narodowym? Całkiem możliwe

fot. archiwum

Polacy przez tegoroczną Ligę Światową idą jak burza, co niewątpliwie jest dobrym znakiem przed zbliżającymi się igrzyskami. Dobrej myśli jest także prezes PZPS, Mirosław Przedpełski, który szykuje nagrodę dla Polaków, jeśli ci wywalczą medal na IO.

We wrześniu na Stadionie Narodowym może odbyć się rewanż za mecz igrzysk olimpijskich, pod warunkiem, że polscy zawodnicy przywiozą z Londynu medal, obojętnie z jakiego kruszcu. – Jeśli nasi siatkarze zdobędą medal, we wrześniu zorganizujemy im mecz na Stadionie Narodowym z zespołem, z którym o ten medal walczyli. To będzie rewanż za igrzyska – obiecał Mirosław Przedpełski, dodając, iż cały zysk z biletów będzie przekazany graczom jako nagroda za sukces i stanięcie na podium igrzysk. Jeśli chodzi o bilety, to planowana jest duża różnorodność i rozpiętość cenowa. Z pewnością byłoby to niezwykłe wydarzenie, bowiem nigdy wcześniej mecz siatkówki nie był rozgrywany na tak dużym obiekcie, mogącym pomieścić aż 55 tys. kibiców.

Biorąc pod uwagę fakt, że wielu fachowców stawia Polskę w gronie faworytów do stanięcia na podium igrzysk olimpijskich, oraz formę, jaką prezentują polscy siatkarze, mecz na Stadionie Narodowym jest jak najbardziej realnym wydarzeniem. – Na olimpijskim podium staną Brazylijczycy, Rosjanie i Polacy – stwierdził kapitan reprezentacji Kuby, Wilfredo Leon. Amerykanin Lloy Ball zaś dodał: – Zgadzam się z tym, ewentualnie dorzuciłbym jeszcze USA. Pozostałe reprezentacje są na drugim planie.

źródło: Fakt, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-07-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved