Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kolejny rozgrywający w AZS Politechnice Warszawskiej

Kolejny rozgrywający w AZS Politechnice Warszawskiej

fot. archiwum

Już rok temu mówiło się o transferze młodego rozgrywającego do stołecznej ekipy, lecz ostatecznie rozmowy spełzły na niczym. W tym roku postanowiono jednak je wznowić i wiele wskazuje na to, iż tym razem zakończą się po myśli władz Politechniki Warszawskiej.

Fabian Drzyzga prawdopodobnie w przyszłym sezonie założy koszulkę AZS Politechniki Warszawskiej. Rozgrywający ostatnio negocjował warunki umowy ze stołecznym klubem. W najbliższych dniach Drzyzga powinien podpisać kontrakt. Po odejściu Patricka Steuerwalda i rezerwowego Macieja Gorzkiewicza warszawski klub rozpoczął poszukiwania nowych rozgrywających. W ostatnich dniach udało się zakontraktować Nemanję Stefanovicia. Serb w przyszłym sezonie będzie rozdzielał piłki w Politechnice, ale klub poszukuje także drugiego rozgrywającego. – Na tej kluczowej pozycji chcemy mieć dwóch solidnych graczy. Interesujemy się więc kilkoma zawodnikami tak z Polski, jak i z zagranicy – wyjaśnia rzecznik Adrian Komorowski na oficjalnej stronie klubu. – Wszystko rozstrzygnie się w pierwszych dniach lipca – dodaje. Wiele wskazuje na to, że rywalem Stefanovicia będzie Fabian Drzyzga, który w ostatnich sezonach występował w AZS Częstochowa. W tym roku zdobył Puchar Challenge po zwycięstwie w finale właśnie z Politechniką. Teraz może wrócić do stolicy. Wcześniej przez kilka lat występował w MOS Wola Warszawa.

Stołeczny klub po zakontraktowaniu Przemysława Smolińskiego poszukuje jeszcze jednego zawodnika na pozycji środkowego. Ze względu na odejście Wojciecha Żalińskiego (Lotos Trefl Gdańsk) oraz niepewną przyszłość Macieja Krzywieckiego, do Warszawy trafi jeszcze przynajmniej trzech przyjmujących. Obecnie trwają rozmowy z potencjalnymi zawodnikami.

* więcej w serwisie sport.plźródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-07-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved