Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Puchar Jelcyna: Polki po raz kolejny bez wygranego seta

Puchar Jelcyna: Polki po raz kolejny bez wygranego seta

fot. archiwum

Po wczorajszej przegranej z gospodyniami turnieju o Puchar Jelcyna, dziś reprezentantki Polski również okazały się słabsze, tym razem od siatkarek z Brazylii. W dzisiejszym pojedynku Polkom także nie udało się wygrać nawet seta.

Polskie siatkarki również nie przeciwstawiły się przygotowującym się do igrzysk olimpijskich Brazylijkom. Choć w pierwszej odsłonie podopieczne Alojzego Świderka miały jeszcze momenty dobrej gry, to jednak w dwóch kolejnych rywalki postawiły poprzeczkę o wiele za wysoko. Polki musiały borykać się nie tylko z zespołem brazylijskim, ale także własnymi błędami. Przeciwniczki z kolei bardzo szanowały piłkę i oddały po błędach niewiele punktów.

W polskim obozie dobrą zamianę dała Wójcik, która pojawiła się jeszcze w partii pierwszej i zdobyła dla biało-czerwonych najwięcej, bo 10 punktów. Dobrze w przeciągu tego trudnego meczu spisywała się również w polu polska libero.

Brazylia – Polska 3:0
(25:18, 25:13, 25:12)Składy zespołów:
Brazylia: Claudia, Priscila (8), Andressa (4), Sassa (3), Joyce (17), Natasha (7), Suelen (libero) oraz Juliana (4), Leticia (2), Gabriela (4) i Ana Tiemi
Polska: Sieczka (6), Kasprzak, Wołosz (2), Tokarska (7), Czyżnielewska (2), Kąkolewska (3), Strasz (libero) oraz Wójcik (10), Sikorska (2), Tobiasz (1), Głaz (3) i Chojnacka

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-07-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved