Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Trzy zawodniczki opuszczą Siarkę Tarnobrzeg

Trzy zawodniczki opuszczą Siarkę Tarnobrzeg

fot. archiwum

Nie ma szans na utrzymanie całego składu drugoligowej drużyny siatkarek Siarki Tarnobrzeg. Zespół opuszczą co najmniej trzy zawodniczki. Anna Mysiak, Katarzyna Ciak i Małgorzata Hajduk w przyszłym sezonie będą występować w innych klubach.

Tarnobrzeskie siatkarki są jeszcze na wakacjach, ale trener Andrzej Dróbowski nie ma co nawet marzyć o spokoju, kłopotów ma aż nadto. Tak jak to było do przewidzenia, zespół opuści Anna Mysiak, która z bardzo dobrym wynikiem zdała maturę i będzie studiowała w Krakowie. Nie wiadomo jeszcze, w której drużynie zagra ta uzdolniona siatkarka, niewykluczone, że będzie to pierwszoligowy AZS albo Wisła AGH, która właśnie wywalczyła pierwszoligowy awans. Na studia wybiera się także inna uzdolniona młoda zawodniczka, Katarzyna Ciak i na nią także w nowym sezonie nie będzie mógł liczyć trener Dróbkowski. Ale to nie koniec kłopotów. Okazuje się, że bardzo prawdopodobne jest odejście środkowej Małgorzaty Hajduk, której pozyskaniem zainteresowani są działacze Jedynki Tarnów. Kto wie czy działacze innych klubów nie zawrócą w głowie kolejnym zawodniczkom tarnobrzeskiego klubu.

Cóż, trzeba będzie uzupełnić skład. W miejsce tych, które odejdą, będziemy musieli sprowadzić nowe zawodniczki. Szansę będą też dostawiać nasze zdolne juniorki – mówi trener Dróbkowski.

Więcej w poniedziałkowym wydaniu Echa Dnia.źródło: Echo Dnia

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-07-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved