Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Serbski rozgrywający zasili stołecznych „inżynierów”

Serbski rozgrywający zasili stołecznych „inżynierów”

fot. archiwum

Niedawno informowaliśmy o prawdopodobieństwie zakontraktowania kolejnego Serba w zespole PlusLigi siatkarzy. Informacje te zostały oficjalnie potwierdzone, rozgrywający Nemanja Stefanović uzupełni szeregi AZS Politechniki Warszawskiej.

25 czerwca informowaliśmy o rozmowach prowadzonych przez młodego Serba z klubem z Warszawy. Pertraktacje przyniosły oczekiwane efekty i jak informuje klub na swojej oficjalnej stronie, kontrakt został sfinalizowany. – Jestem zadowolony z tego transferu. Stefanović to utalentowany zawodnik. Jest wysoki, silny i dobrze gra do tyłu – o nowym zawodniku akademików mówił szkoleniowiec stołecznych, Jakub Bednaruk.

Także sam zawodnik nie kryje optymizmu przed rozpoczęciem zmagań na parkietach PlusLigi. – Nie mam żadnych obaw, wręcz przeciwnie. Cieszę się, że będę mógł grać w Polsce, w barwach Politechniki. Nie mogę już doczekać się sezonu – skomentował zawodnik. Serb ma na pozycji rozgrywającego zastąpić Patricka Steuerwalda i Macieja Gorzkiewicza. Jednak jak poskreśla rzecznik prasowy klubu, transfer Stefanovicia nie oznacza zakończenia poszukiwania zawodników na tej pozycji. Przedstawiciele „inżynierów” mają wciąż prowadzić rozmowy zarówno z rodzimymi zawodnikami, jak i wartościowymi siatkarzami z zagranicy.

źródło: azspw.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-07-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved