Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Najbliższe dni przełomowe dla przyszłości Politechniki

Najbliższe dni przełomowe dla przyszłości Politechniki

fot. archiwum

AZS Politechnika Warszawska otrzymał licencję na grę w przyszłym sezonie PlusLigi. Obecnie klub prowadzi rozmowy z potencjalnym sponsorem, a najbliższe dni mogą być przełomowe dla przyszłości siatkarskiej Politechniki.

Nie ma takiej możliwości, aby Politechnika nie przystąpiła do nowego sezonu – zapewniała w środę prezes klubu Jolanta Dolecka. W czwartek zarządzająca rozgrywkami Rada Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej pozytywne rozpatrzyła wniosek warszawskiego klubu i przyznała licencję na przyszły sezon. – Licencja została przyznana od razu, a nie warunkowo, jak w przypadku dwóch klubów. Pakiet dokumentów, który złożyliśmy, okazał się w porządku – powiedział rzecznik prasowy Adrian Komorowski.

Planowana pierwotnie na 4 lipca konferencja prasowa klubu prawdopodobnie odbędzie się sześć dni później. Podczas spotkania z dziennikarzami być może zostanie przedstawiony nowy sponsor, z którym obecnie prowadzone są rozmowy. W rozmowie z Warszawa.sport.pl Dolecka zdradziła, że możliwe są występy siatkarzy w przyszłym sezonie pod nową nazwą, prawdopodobnie sponsora. – Rozmowy na ten temat trwają – powiedziała.

W ostatnich dniach kontrakty z Politechniką podpisało trzech zawodników. W stolicy będą występować rozgrywający Nemanja Stefanović z Serbii (ostatnio Vojvodina Nowy Sad), atakujący Paweł Adamajtis (Energetyk Jaworzno) oraz libero Michał Potera (MKS MOS Będzin). To nie koniec ruchów transferowych. Na konferencji prasowej mają zostać przedstawione kolejne nowe twarze oraz sztab szkoleniowy. Niemal pewne jest, że nowym trenerem zostanie Jakub Bednaruk. W sztabie znajdzie się także Przemysław Michalczyk, który ostatnio pracował w BBTS Bielsko-Biała.Po odejściu Wojciecha Żalińskiego do Lotosu Trefla Gdańsk klub poszukuje głównie przyjmujących. W Warszawie pojawi się także jeszcze jeden rozgrywający.

Więcej w serwisie sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-06-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved