Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > W Legionowie mają nowe władze

W Legionowie mają nowe władze

fot. archiwum

W miniony wtorek odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Legionowskiego Towarzystwa Siatkówki „Legionovia". Podczas spotkania podsumowano ostatnie dwa lata klubu oraz wybrano nowe władze.

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze zatwierdziło sprawozdanie zarządu za lata 2009-2011, w których siatkarki Legionovii odnosiły same sukcesy. Legionowianki najpierw w wielkim stylu awansowały na zaplecze ekstraklasy, a w kolejnym sezonie, zapewniając sobie grę w ekstraklasie, osiągnęły historyczny sukces, jakim jest gra w ekstraklasie. Jak udało się nam ustalić, podczas zebrania przegłosowano uchwałę powołującą do życia nowy zarząd. W porównaniu do lat ubiegłych będzie on skromniejszy, bo pięcioosobowy. Szefem stowarzyszenia „Legionovia” pozostanie Jerzy Górecki, natomiast do zarządu weszli również dotychczasowi jego członkowie – Zbigniew Góralczyk, Andrzej Hodyra i Marek Bąk. Nową twarzą władz klubu jest Konrad Ciejka, odpowiedzialny za siatkówkę młodzieżową.

Nie są to jedyne zmiany w Legionowie, bowiem klub od pewnego czasu pracuje nad spełnieniem jednego z wymogów stawianych przez Profesjonalną Ligę Piłki Siatkowej w ekstraklasie – założeniem sportowej spółki akcyjnej. – Pracujemy nad tym od dawna. Mam nadzieję, że w połowie lipca będziemy mogli powiedzieć, że w krajowej elicie siatkówki kobiet znajdzie się zespół „Legionovia S.A” – mówi Marek Bąk, dotychczasowy wiceszef Siódemki Legionovii. Prezesem zarządu spółki ma być dotychczasowy dyrektor sportowy Siódemki Legionovii i obok Bąka jeden z ojców sukcesu legionowianek, Sławomir Supa, natomiast wiceprezesem i generalnym menadżerem wspomniany Marek Bąk. Sam zainteresowany nie chciał potwierdzić tych informacji. – Na razie jesteśmy w fazie organizacyjnej. Jest jeszcze zbyt wcześnie na konkretne decyzje personalne – tłumaczy Bąk.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-06-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved