Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Silesia Volley kończy kompletować skład

Silesia Volley kończy kompletować skład

fot. archiwum

Zespół Silesii Volley I Mysłowice/Chorzów jest już niemal skompletowany w całości. W ekipie Sebastiana Michalaka do zakontraktowania zostało jeszcze miejsce dla przyjmującej. Na Śląsku niemal na pewno zagra wychowanka Piasta Szczecin, Paula Sośnicka.

Mysłowicko-chorzowski team jest już zbudowany niemal w całości. Do obsadzenia zostały jeszcze miejsca dla środkowej bloku i jednej przyjmującej. Bardzo prawdopodobne jest, że to pierwsze miejsce zajmie Paula Sośnicka, wychowanka Piasta Szczecin, która ostatnie kilka sezonów spędziła w Pile, reprezentując barwy rezerw PTPS-u. Pod skrzydłami Andrzeja Zapaśnika Sośnicka reprezentowała pilanki w III lidze oraz w rozgrywkach młodzieżowych. Klub ze Śląska interesował się również pozyskaniem Urszuli Bejgi, która ma również propozycję przedłużenia umowy w Stali Mielec, której zawodniczką była przez ostatnie dwa sezony.

Silesia Volley wciąż poszukuje przyjmującej. Jedną z kandydatek, o czym już informowaliśmy, jest Kinga Hatala, która najprawdopodobniej nadal będzie grać w barwach Piecobiogazu Murowana Goślina. Dotąd śląski pierwszoligowiec zakontraktował cztery zawodniczki, rozgrywającą Karolinę Polak, libero Joannę Nickowską oraz przyjmujące: Gabrielę Borawską oraz Justynę Sachmacińską.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-06-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved