Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Mariola Zenik już w Sopocie, Atom Trefl stara się o Julię Szeluchinę

Mariola Zenik już w Sopocie, Atom Trefl stara się o Julię Szeluchinę

fot. archiwum

Pierwszą siatkarką, która zameldowała się w Sopocie, jest Mariola Zenik, która po kilku sezonach spędzonych w Muszynie zdecydowała się przenieść do zespołu Jerzego Matlaka. Na celowniku władz klubu znajduje się Julia Szeluchina.

Mimo że wszystkie siatkarki przebywają już na zasłużonych urlopach, działacze pracują nad skompletowaniem składów. w Sopocie zameldowała się już Mariola Zenik, która od przyszłego sezonu będzie reprezentować barwy Atomu Trefla Sopot. Nowa libero mistrzyń Polski po pięciu sezonach gry w ekipie Bogdana Serwińskiego zdecydowała się przeprowadzić na Wybrzeże. Siatkarka w Trójmieście wynajęła mieszkanie i odwiedziła klub. Tymczasem po podpisaniu umowy z Brazylijką Eriką Coimbrą, władze klubu wciąż pracują nad wzmocnieniami. Od pewnego czasu prowadzą rozmowy z Julią Szeluchiną, Ukrainką z polskim paszportem, która ostatnio grała w Pałacu Bydgoszcz. Siatkarka obecnie przebywa na Ukrainie i gdyby podpisała kontakt z Atomem Treflem Sopot, byłby to jej dziesiąty sezon spędzony nad Wisłą.

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-06-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved