Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Legionowianki potrenowały, teraz mają wakacje

Legionowianki potrenowały, teraz mają wakacje

fot. archiwum

Podopieczne Wojciecha Lalka jako ostatnie z zespołów PlusLigi Kobiet udały się na wakacje. Świeżo upieczony beniaminek okres roztrenowania zakończył w miniony piątek. Teraz siatkarki czeka miesięczny urlop, po którym rozpoczną się przygotowania do PlusLigi Kobiet.

W miniony piątek odbył się ostatni trening legionowianek w sezonie 2011/2012, po czym wszystkie siatkarki rozjechały się do domów. Teraz czeka je miesiąc odpoczynku, po czym pod koniec lipca ponownie spotkają się w Legionowie, rozpoczynając okres przygotowawczy przed startem w ekstraklasie. – Dziewczyny zasłużyły na odpoczynek, może nawet i dłuższy, ale sport profesjonalny nie lubi urlopów. Myślę jednak, że miesiąc wystarczy, by odpocząć przede wszystkim psychicznie i nabrać sił do nowego, ciężkiego sezonu – powiedział w jednym z ostatnich wywiadów szkoleniowiec Siódemki Legionovii, Wojciech Lalek. Krótką przerwę legionowianki miały na początku czerwca, kiedy to wszystkie wyjechały na tydzień do Egiptu. Była to forma podziękowania za trud i wysiłek, jaki siatkarki wniosły, walcząc o awans do PlusLigi Kobiet.

Beniaminek z Legionowa okres przygotowawczy rozpocznie 25 lipca od treningów na własnych obiektach, a następnie siatkarki udadzą się na trzytygodniowy obóz kondycyjny do Spały. – Po powrocie, aż do rozgrywek trenować będziemy u siebie – wyjaśnił trener Siódemki Legionovii. – We wrześniu przewidujemy start w czterech turniejach towarzyskich, z czego jeden na pewno odbędzie się u nas – dodał na zakończenie Wojciech Lalek.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-06-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved