Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Jacek Skrok poprowadzi ekonimistki z Krakowa

Jacek Skrok poprowadzi ekonimistki z Krakowa

fot. archiwum

Na ławce trenerskiej Armatury Elitesek AZS-u UEK Kraków zasiądzie w przyszłym sezonie Jacek Skrok, który przez ostatnie dwa lata pracował na zapleczu żeńskiej ekstraklasy. Skrok zastąpi dotychczasowego trenera krakowianek, Tomasza Klocka.

O tym, że Jacek Skrok poprowadzi krakowskie ekonomistki, w środowisku siatkarskim mówiło się od dłuższego czasu. Dopiero dzisiaj czwarty zespół I ligi kobiet poinformował o tym fakcie. Brak przysłowiowej kropki nad „i”, jakim w tym przypadku było podpisanie umowy, wynikał z niejasnej sytuacji, w jakiej znalazł się dotychczasowy pracodawca Skroka, Jadar AZS Politechnika Radom. Przypomnijmy, że zeszłorocznemu beniaminkowi I ligi, po wycofaniu się głównego sponsora, firmy Jadar, nie udało się znaleźć sponsora i klub został sprzedany do Stężycy. Mimo wciąż obowiązującej umowy ze szkoleniowcem, władze Jadaru AZS jasno zadeklarowały, iż nie będą stawać na przeszkodzie w kontynuowaniu kariery trenerskiej Jacka Skroka.

Będzie to trzeci z rzędu sezon tego utytułowanego trenera w rozgrywkach I ligi kobiet. Skrok dwa lata temu pracował z siatkarkami Piecobiogazu Murowana Goślina, by rok później wrócić do rodzinnego Radomia. W ekipie Armatury Elitesek AZS-u UEK Kraków zastąpi dotychczasowego szkoleniowca, Tomasza Klocka, któremu władze ekonomistek na stronie internetowej klubu złożyły gorące podziękowania za pracę i trud, jaki włożył przez cztery lata pracy w AZS-ie. W sztabie szkoleniowym pozostanie Przemysław Płaczek, który będzie asystentem Jacka Skroka.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-06-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved