Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Ewelina Toborek kolejnym wzmocnieniem beniaminka z Torunia

Ewelina Toborek kolejnym wzmocnieniem beniaminka z Torunia

fot. archiwum

Ewelina Toborek w przyszłym sezonie dołączy do ekipy Mariusza Soi. Była środkowa warszawskiej Sparty to piąta zawodniczka, która zasiliła szeregi tegorocznego beniaminka I ligi, Budowlanych Toruń. Prawdopodobnie w tym tygodniu klub dokona kolejnych wzmocnień.

Coraz mniej niewiadomych zostaje w zespole Budowlanych Toruń, który w tym sezonie, po kilku sezonach nieobecności, powrócił na zaplecze ekstraklasy. Władze klubu mają świadomość, jak trudne zadanie stoi przed beniaminkiem i w poszukiwaniu wzmocnień, poza młodością, stawiają przede wszystkim na doświadczenie. Zawodniczką łączącą te dwie cechy z pewnością jest Ewelina Toborek, która ostatni sezon spędziła w pierwszoligowej Sparcie Warszawa. Ta dwudziestoczteroletnia zawodniczka jest wychowanką Calisii Kalisz, której barw broniła m. in. w sezonie 2008/2009. Toborek poza wspomnianymi klubami grała również w Winiarach Kalisz, Gwardii Wrocław, Treflu Sopot oraz TPS-ie Rumia.

Przypomnijmy, że do zespołu Mariusza Soi dołączyła już: Justyna Łunkiewicz, rozgrywająca Siódemki Legionovii i Agnieszka Drzewiczuk z francuskiego Nantes Volley Féminin. Niedawno do Torunia przeszła także Marlena Pleśnierowicz oraz niezwykle doświadczona przyjmująca Chemika Police, Katarzyna Ostrowska. Bardzo prawdopodobne, że jeszcze w tym tygodniu beniaminek I ligi kobiet zakontraktuje kolejne zawodniczki.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-06-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved