Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > W Rzeszowie szykują skład na drugą ligę

W Rzeszowie szykują skład na drugą ligę

fot. archiwum

Skład nowego drugoligowca, którego w grupie czwartej poprowadzi Tomasz Kamuda, owiany jest jeszcze tajemnicą. Jak udało się nam ustalić, szeregi Developresu Rzeszów zasili kilka siatkarek mających doświadczenie z I ligi.

KS Developres Rzeszów to nowy klub, który pojawił się na siatkarskiej mapie Polski. Zespół ze stolicy Podkarpacia w rozgrywkach II ligi kobiet grupy 4. zajmie miejsce KS-u Extrans Patria Sędziszów Małopolski. Tomasz Kamuda, trener, który podjął się misji budowy nowej drużyny, podkreślał, że klub nie zapomni o siatkarkach z regionu, które stanowić mają filar nowej drużyny. W Rzeszowie na razie nie chcą zdradzać składu zespołu, odsyłając nas do prezesa, Rafała Mardonia, który obecnie przebywa na urlopie wypoczynkowym za granicą.

Jak udało się nam ustalić, szeregi beniaminka z Podkarpacia zasili kilka siatkarek mających za sobą pierwszoligowe doświadczenie. Mowa o byłej zawodniczce Sparty Warszawa, Karolinie Grzelak, która w minionym sezonie została wypożyczona do Jadaru AZS-u Politechniki Radom. Warunki kontraktu mają też ustalone dwie przyjmujące Silesii Volley I Mysłowice/Chorzów, Barbara Adamska i Magdalena Olszówka oraz wychowanka Kęczanina Kęty, występująca ostatnio w Karpatach Krosno, Gabriela Gasidło.

Wykorzystując słoneczną pogodę, klub postanowił z hali wyjść na plażę i wraz ze sponsorem tytularnym zorganizować I otwarty Podkarpacki Turniej Siatkówki Plażowej kobiet – Leśna Wola 2012. W imprezie może wziąć udział każda zawodniczka, która ukończyła 15. rok życia i posiada ważne badania lekarskie. Organizatorzy na zgłoszenia czekają do 10 lipca 2012 r. pod adresem mailowym b.sobczyk@developres.pl, pod którym można uzyskać szczegółowe informacje. Dla trzech najlepszych par ufundowano nagrody pieniężne, natomiast zwycięzcy otrzymają puchar ufundowany przez Mirosława Przedpełskiego, prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-06-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved