Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Budowlani Łódź z nową rozgrywającą

Budowlani Łódź z nową rozgrywającą

fot. archiwum

Kolejną nową siatkarką Budowlanych Łódź w sezonie 2012/2013 jest aktualna reprezentantka Stanów Zjednoczonych, Courtney Thompson. Rozgrywająca ma duże szanse na wyjazd z drużyną na igrzyska olimpijskie w Londynie.

Courtney Thompson obok dużego doświadczenia w rozgrywkach międzynarodowych posiada również doświadczenie z gry w Europie. W sezonie 2008/2009 występowała w szwajcarskim VBC Köniz, a w sezonie 2010/2011 w austriackim Schwechat Post. W obu tych klubach zdobywała krajowe mistrzostwo. Była również wybierana jako najlepsza rozgrywająca ligi w Puerto Rico (2010) oraz najlepsza rozgrywająca eliminacji do mistrzostw świata (2010). W 2011 roku wraz z reprezentacją Stanów Zjednoczonych wywalczyła brąz na Igrzyskach Panamerykańskich.

Nową siatkarkę Budowlanych można było zobaczyć 17 czerwca 2012 w meczu Stany Zjednoczone – Brazylia, zakończonym zwycięstwem Amerykanek 3:1.

Wierzę, że nowa siatkarka będzie dużym wzmocnieniem naszego zespołu. Jestem przekonany, że sportowa rywalizacja Courtney Thompson oraz Marty Wójcik przyniesie wiele radości kibicom łódzkiego zespołu – mówi Marcin Chudzik, Prezes Zarządu Budowlanych Łódź.źródło: budowlanilodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-06-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved