Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Marta Natanek zagra z Jedynką

Marta Natanek zagra z Jedynką

fot. archiwum

Bardzo mocny zespół budowany jest w Aleksandrowie Łódzkim. Działacze Jedynki zapowiadali, że prowadzą rozmowy jeszcze z kilkoma zawodniczkami. Jedną z nich jest Marta Natanek. Niewykluczone, że do klubu dołączy jeszcze Kristina Jordańska.

Mimo że do przygotowań oraz określenia celów na przyszły sezon zostało jeszcze sporo czasu, to patrząc na skład pierwszoligowca z Aleksandrowa Łódzkiego, łatwo domyśleć się, że zespół będzie walczył o coś więcej niż 7. miejsce, które zajął w poprzednim sezonie. Misji prowadzenia zespołu podjął się doskonale znany z Polic Mariusz Bujek. Wiadomo już, że władze klubu zakontraktowały występujące ostatnio w Chemiku Tamarę Kaliszuk i Ewę Kwiatkowską. Niewykluczone, że w przyszłym sezonie w barwach Jedynki zagra jeszcze jedna była podopieczna trenera Bujka. Mowa o Bułgarce Kristinie Jordańskiej. Jak udało się nam ustalić, zawodniczka określiła już wstępne warunki kontraktu. Jordańska jest środkową, która na polskich parkietach pojawiła się w zeszłym sezonie tuż przed zamknięciem okienka transferowego.

W Aleksandrowie Łódzkim zobaczymy również Justynę Ordak, byłą rozgrywającą Armatury Elitesek AZS UEK Kraków oraz występującą ostatnio w mieleckiej Stali Agatę Babicz. W tym tygodniu zeszłoroczny beniaminek I ligi kobiet potwierdził kolejne, bardzo poważne wzmocnienie. Do ekipy Mariusza Bujka dołączy Marta Natanek. Nowa przyjmująca ostatni sezon spędziła w Radomiu, gdzie broniła barw miejscowego Jadaru AZS Politechnika, ale Natanek ma również za sobą występy w zespołach z Piły, Wrocławia, Dąbrowy Górniczej, Poznania czy Mielca.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-06-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved