Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Moskwa: Turniej już bez Polaków

WT Moskwa: Turniej już bez Polaków

Jedyni Polacy, którzy dotarli do 1/8 finału turnieju World Tour w Moskwie, przegrali dziś swoje spotkanie. Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel ulegli w dwóch setach duetowi Ricardo Santos/Pedro Cunha i to Brazylijczycy zagrają w ćwierćfinale.

Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel wczoraj cieszyli się z wyjścia z grupy, a potem z awansu do II rundy. Dziś już tak dobrze nie było. W 1/8 finału Polacy trafili bowiem na rozstawionych z nr 3 Brazylijczyków Pedro Cunhę i Ricardo Santosa. W pierwszym secie nasi reprezentanci nawiązali walkę z wyżej notowanymi przeciwnikami, jednak przegrali ostatecznie 18:21. W drugiej partii przewaga Brazylijczyków nie podlegała dyskusji. Set przegrany do 15 zakończył udział Fijałka i Prudla w turnieju World Tour w Moskwie. Polacy sklasyfikowani zostali na miejscach 9-16.