Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Czy Fart Kielce zagra w PlusLidze?

Czy Fart Kielce zagra w PlusLidze?

fot. archiwum

Pod dużym znakiem zapytania stoi występ Farta Kielce w PlusLidze w przyszłym sezonie. Powodem są problemy finansowe, włodarze klubu walczą o lepsze traktowanie przez miasto i występ w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Władze kieleckiego klubu narzekają na nierówne traktowanie siatkarzy w porównaniu z mocno wspieraną przez miasto piłkarską Koroną oraz współpracującymi z marszałkiem przy wykorzystywaniu środków unijnych piłkarzami ręcznymi Vive Targi Kielce. – Sytuacja jest właściwie taka sama jak tydzień temu, kiedy to poinformowaliśmy o zagrożeniu. Nic się nie zmieniło… Ciągle jest można powiedzieć 51 procent na „nie’ i 49 na „tak” – zaznaczył prezes Farta, Mirosław Szczukiewicz.

Ciągle walczymy i ciągle chcemy zagrać w PlusLidze… Czekamy, bo to czynniki od nas niezależne – dodał prezes kieleckich siatkarzy. Tymczasem Sebastian Świderski i Tomasz Drzyzga, którzy byli w sztabie szkoleniowym Farta, przeszli do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Bliski przejścia do Politechniki Warszawskiej jest Miłosz Zniszczoł.

* więcej w serwisie gazeta.plźródło: gazeta.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-06-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved