Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Gdzie transmisje ze spotkań PlusLigi i PlusLigi Kobiet?

Gdzie transmisje ze spotkań PlusLigi i PlusLigi Kobiet?

fot. archiwum

Nie w Polsacie Sport, a w Polsacie Sport News mają być od przyszłego sezonu pokazywane rozgrywki PlusLigi i PlusLigi Kobiet. - Polsat poinformował nas o takim pomyśle i obecnie trwają rozmowy - mówi Cezary Matusiak, główny komisarz PlusLigi.

Do tej pory rozgrywki PlusLigi pokazywane były głównie na antenie Polsatu Sport, który dostępny był na Cyfrowym Polsacie i w kilku telewizjach kablowych. Teraz siatkówka teoretycznie docierałaby do większej liczby odbiorców. Polsat Sport News oprócz telewizji kablowej i platform cyfrowych, dostępny jest bowiem w cyfrowej telewizji naziemnej, która docelowo będzie dostępna w całym kraju, a już jest odbierana w wielu rejonach Polski.

Ilość transmisji ma zostać bez zmian. Liga ma być pokazywana od piątku do poniedziałku. Zarówno mecze męskiej PlusLigi, jak i PlusLigi Kobiet. Nie wiadomo natomiast co ze spotkaniami siatkarskiej Ligi Mistrzów. Teoretycznie te mają zostać na Polsacie Sport, ale podobno telewizja Polsat prowadzi rozmowy z CEV na temat przeniesienia do bardziej dostępnego kanału także i tych rozgrywek.

Więcej w serwisie sport.plźródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-06-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved