Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Radosław Panas: Chcę, żeby to wyglądało jak w Warszawie

Radosław Panas: Chcę, żeby to wyglądało jak w Warszawie

fot. archiwum

Radosław Panas w przyszłym sezonie będzie prowadził AZS Olsztyn. - Wyczułem, że nadajemy na tych samych falach - stwierdził trener, który w ubiegłym sezonie z Politechniką Warszawską zajął ósme miejsce w klasyfikacji PlusLigi.

Widziałem, że klubowi z Olsztyna zależy na tym, żebym był tam trenerem, a ja również chciałem kontynuować pracę szkoleniową w niezłym klubie. I tak doszło do porozumienia (uśmiech). Jestem optymistycznie nastawiony i mam nadzieję, że olsztyńskie środowisko tak samo przyjmie tę opcję – przyznał Radosław Panas na łamach „Gazety Olsztyńskiej”. Szkoleniowiec przyznał, że w podjęciu decyzji pomogły mu dobre kontakty z prezesem klubu, Mariuszem Szyszko.

Radosław Panas najprawdopodobniej będzie współpracował z dotychczasowym sztabem olsztyńskiej drużyny. – Wiem, że to są dobrzy ludzie, pracowici i oddani klubowi. Dlatego uznałem, że nie ma sensu tego zmieniać – zdradził szkoleniowiec, który wraz z włodarzami klubu rozpoczyna budowę zespołu na najbliższy sezon.

Jakie cele stawia przed sobą nowy trener akademickiej drużyny? – Chcę, żeby to wyglądało tak jak w Warszawie, gdzie zespół z niższym potencjałem potrafił nawiązać równorzędną walkę z potentatami – powiedział.

źródło: Gazeta Olsztyńska, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-06-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved