Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Chorwatka poprowadzi grę PTPS-u Piła

Chorwatka poprowadzi grę PTPS-u Piła

fot. archiwum

W Pile lukę po wypożyczonej z bielskiego BKS-u Aluprof Annie Kaczmar wypełni Chorwatka, Marina Katić - donosi jeden z portali menadżerskich. PTPS jest również bliski porozumienia z atakującą Sparty Warszawa, Magdaleną Wawrzyniak.

Kilka dni temu informowaliśmy, że władze pilskiego PTPS-u są żywo zainteresowane sprowadzeniem chorwackiej rozgrywającej, Mariny Katić. Strony nawet doszły do wstępnego porozumienia, a zawodniczce do podpisania został wysłany projekt kontraktu. Wczoraj jeden z portali menadżerskich potwierdził te doniesienia, twierdząc, że Chorwatka złożyła podpis na umowie. Niewykluczone, że w najbliższych dniach PTPS zakontraktuje jeszcze jedną zawodniczkę, Magdalenę Wawrzyniak. Dwudziestodwuletnia atakująca ostatnie dwa sezony spędziła w I lidze kobiet, w zespole Sparty Warszawa.

Tymczasem Katić, która jest podporą swojej reprezentacji, była absolutnym numerem jeden na liście życzeń PTPS-u. W zespole Chorwatka zastąpi wypożyczoną z BKS-u Aluprof Bielsko-Biała Annę Kaczmar, która przeniosła się do Muszyny. Nowa rozgrywająca pilanek ma 29 lat. Katić siatkarską karierę rozpoczynała w rodzinnym Splicie, broniąc w latach 1998-2002 i 2005-2006 barw miejscowej Kastelli. Występowała również na boiskach Francji, Włoch, Grecji, Szwajcarii i Turcji. Ostatni sezon spędziła w azerskim Igtisadchi Baku.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-06-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved