Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Kolejna nowa zawodniczka w szeregach mistrzyń Polski

Kolejna nowa zawodniczka w szeregach mistrzyń Polski

fot. archiwum

Kolejne karty odsłaniają działacze mistrza Polski kobiet. Do zespołu Atomu Trefla Sopot dołączy występująca ostatnio w barwach bielskiego BKS-u Aluprof Bielsko-Biała Klaudia Kaczorowska. To czwarta nowa zawodniczka klubu znad Bałtyku.

Informacje, jakie krążyły na temat transferu Klaudii Kaczorowskiej do Atomu Trefla Sopot, znalazły w końcu potwierdzenie. Dzisiaj władze klubu oficjalnie potwierdziły, że od przyszłego sezonu w zespole występować będzie Klaudia Kaczorowska, która ostatni sezon spędziła w BKS-ie Aluprof Bielsko-Biała. Nową przyjmującą mistrzyń Polski doskonale zna szkoleniowiec Atomu Trefla, Jerzy Matlak, który prowadził Kaczorowską, gdy siedział na ławce PTPS-u Piła. – Pomiędzy trenerem Matlakiem a Klaudią Kaczorowską zawsze była dobra chemia. Zarówno w czasie, gdy pracowali ze sobą w Pile, jak i reprezentacji – mówi Grzegorz Zięba, dyrektor sportowy mistrzyń Polski. – Mam nadzieję, że ta chemia będzie między nimi i w nadchodzącym sezonie – dodaje.

Kaczorowska to czwarta zawodniczka, jaka związała się z kontraktem z ekipą z Sopotu. Wcześniej zrobiły to libero wicemistrzyń Polski, Mariola Zenik, występująca w minionym sezonie w Stali Mielec Dorota Pykosz oraz atakująca, Anna Podolec. Od dzisiaj pracę w klubie rozpoczął Jerzy Matlak. Były trener kadry spotkał się z władzami i sponsorami klubu. Nie doszło natomiast do planowanego spotkania z nowymi zawodniczkami na porannym treningu. – Wciąż dopinamy ostatnie sprawy związane z transferami. Pełen skład powinien być znany w przyszłym tygodniu. Wówczas trener Matlak spotka się z siatkarkami – wyjaśnił Grzegorz Zięba.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved